Wyposażenie wnętrz mieszkalnych – znane marki, śliczne modele,

Artykuły wyposażenia wnętrz

niebanalne rozwiązania
Wyposażenie wnętrza mieszkania nadaje mu nieprzeciętny charakter, który sprawia, że staje się ono nacechowane indywidualizmem.

Wybór trafnych mebli pozwala na stworzenie przestrzeni nie tylko ładnej, ale i funkcjonalnej. Ciekawym wyborem są na przykład ławy oraz leżanki.

Decosklad pl

Te oryginalne i rzadko napotykane w prywatnych domach meble cechują się wyjątkowym designem.
Wyjątkowe meble, jakich nie może zabraknąć w domu lub ewentualnie mieszkaniu
Szczególna jest na przykład leżanka bambusowa MADAM STOLTZ, jaką charakteryzuje innowacyjny, orientalny wygląd i konstrukcja z naturalnego materiału. Podobnie sprawdzi się leżanka Manou, naturalna, marki BLOOMINGVILLE. Następnym atrakcyjnym meblem, jaki będzie unikatowym wyposażeniem wnętrza domu może być fotel wiszący.

Wyposażenie do łazienek

Jakie zalety posiada fotel wiszący?
•    zawieszony na haku, umiejscowionym na przykład w suficie,
•    zawieszony na specjalnej ramie.
Tego typu fotel jest fenomenalnym i atrakcyjnym uzupełnieniem wnętrza mieszkania. Prócz tego zapewnia on możliwość użytecznego wypoczynku.
Ciekawym oraz wyjątkowym ozdobnikiem domu może być także pufa. Jest to niewielkie, obite materiałem siedzisko pozbawione oparcia, zazwyczaj dość niskie. Pufa może być wykorzystywana jako podnóżek czy taboret. Co więcej, nie każda pufa musi być w kształcie prostopadłościanu. Przykładem jest chociażby zielona pufa z poliestru w kształcie łuku marki HÜBSCH. To estetyczne i szczególne rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie każdego typu. Śliczny, delikatny kolor nie rzuca się w oczy, ale jest dyskretnym uzupełnieniem wnętrza domu.
Użycie nadzwyczajnych mebli pozwala na stworzenie bezprecedensowej powierzchni – warto dbać o wykonanie najwyższej jakości.